Pátecká šipka

Prohlášení o přístupnosti

Stránky www.pateckasipka.cz byly vytvořeny s ohledem na maximální přístupnost jejich obsahu.

Prohlížeč

Pro bezchybný přístup k obsahu je zapotřebí povolené “Cookies” a “Javascript”, stránky nejsou závislé na konkrétním typu a verzi prohlížeče. Doporučujeme však použití posledních verzí prohlížečů. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, kontaktujte prosím administratora stránek pomocí e-mailu webmaster@pateckasipka.cz.
Stránky byly testovány v IE verze 8 a 9, Firefox verze 10 a 11, Google Chrome, Opera.

Ovládání

Menu/Navigace
Stránky obsahují jednoduchou navigaci v levé části obrazovky. Ve spodní části jsou navigační linky pro obsah, tisk a další podpůrné stránky.
Fotogalerie/Reference
Galerie se zobrazí kliknutím na jakýkoliv zmenšený obrázek zobrazený na stránce. Ovládání fotogalerie - vpřed, vzad, zavřít zobrazuje se číslo aktuálního obrázku a počet všech obrázků v galerii.

Přizpůsobení velikosti

Velikosti prvků lze snadno zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů: Microsoft Internet Explorer
Ctrl a posun kolečkem nebo v menu Zobrazit > Velikost textu >… (View > Text size >…)
Mozilla, Firefox, Google Chrome
Zvětšení Ctrl a +, Zmenšení Ctrl a -

Tisk stránek

Součástí stránek je také verze pro tisk, která neobsahuje navigaci (menu) a další nepotřebné prvky. Tisknout lze pomocí odkazu “Vytisknout” dostupného na každé stránce dole, nebo případně přímo z menu internetového prohlížeče.

Webové standardy

O použitých standartech a technologiích se dozvíte vice na stránce “About”, která popisuje všechny použité komponenty včetně odkazů na validátory kódu.