Pátecká šipka

Letní Pátecká Šipka 2019 - jednotlivé turnaje

Probíhá již 5. ročník letních turnajů v období prázdnin.

1. Turnaj 28.6.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Franc Miroslav40646
2Krejčík Ladislav3232
3Grofčík Jožo2424
4Bek Tomáš161632
5Vajna Jiří st.81018
6Jelínková Marta44
7Zeithaml Zdeněk246
8Miroslav Mrázek ml.11
9-12Bořil Jan156
9-12Medek Miroslav st.11011
9-12Miroslav Mrázek st.11
9-12Pecánek Viktor189
13-16Bek Dušan11
13-16Maršíček Oldřich11
13-16Vajna Jiří ml.11
13-16Šretrová Andrea11
17-19Burda František11
17-19Pecánek Martin11
17-19Řehák František11

Nejlepší žena: Jelínková Marta

    Extra body
  • Bořil Jan - 112z
  • Medek Miroslav st. - 149z
  • Franc Miroslav - 6k
  • Vajna Jiří st. - B19,7k
  • Zeithaml Zdeněk - 7k,7k
  • Bek Tomáš - B20,7k,7k,7k
  • Pecánek Viktor - B19

2. Turnaj 5.7.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Vajna Jiří st.40848
2Ladislav Krejčík322658
3Bek Tomáš241034
4Franc Miroslav16218
5Grofčík Jožo81523
6Růžička Josef42226
7Prejsek Petr202
8Harazím Vlastimil167
9-12Koblížek Václav101
9-12Maudr Pavel101
9-12Miroslav Mrázek st.101
9-12Šaraková Pavla101
13-16Bašek Václav101
13-16Satýnková Lenka101
13-16Zikmund Břetislav101
13-16Šretrová Andrea101
17-23Burda František101
17-23Holcman Miroslav101
17-23Maršíček Oldřich101
17-23Medek Miroslav ml.101
17-23Medek Miroslav st.101
17-23Miroslav Mrázek ml.101
17-23Zeithaml Zdeněk101

Nejlepší žena: Šaraková Pavla

    Extra body
  • Růžička Josef - 5k, 150z, 7k
  • Grofčík Jožo - B20, 113z
  • Franc Miroslav - 7k
  • Vajna Jiří st. - 7k, 6k
  • Harazím Vlastimil - 6k
  • Bek Tomáš - 7k, 7k, 7k, 7k, 7k
  • Ladislav Krejčík - 5k, B20, 6k

3. Turnaj 12.7.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Strych Jiří403878
2Pejcha Martin321345
3Franc Miroslav24226
4Popovský Jiří161026
5Kladivo Aleš81220
6Miroslav Mrázek st.41620
7Horák Libor22
8Vajna Jiří st.11
9-12Medek Miroslav st.11
9-12Miroslav Mrázek ml.11
9-12Prejsek Petr11
9-12Řehák František11
13-16Burda František11
13-16Houžvička Zdeněk11
13-16Medek Miroslav ml.11
13-16Smíšek Vlastimil11
17-24Bašek Václav11
17-24Grofčík Jožo11
17-24Kočí Václav11
17-24Maršíček Oldřich11
17-24Prejsek Lukáš11
17-24Zikmund Břetislav11
17-24Šaraková Pavla11
17-24Šretrová Andrea11

Nejlepší žena: Šretrová Andrea

    Extra body
  • Kladivo Aleš - 130z, 7k
  • Strych Jiří - 6k, 7k, 130z, 6k, 7k, B20, 7k
  • Popovský Jiří - B20
  • Miroslav Mrázek st. - B19, 7k, 6k
  • Franc Miroslav - 7k
  • Pejcha Martin - 104z, 6k, 7k

4. Turnaj 19.7.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Krejčík Ladislav401858
2Mrázek Miroslav ml.32234
3Mrázek Miroslav st.24832
4Zeithaml Zdeněk16622
5Horák Libor8816
6Harazím Vlastimil41721
7Grofčík Jožo224
8Zikmund Břetislav11011
9-12Popovský Jiří101
9-12Schmidt Marek101
9-12Volf Petr101
9-12Řehák František101
13-16Burda František101
13-16Prejsek Petr11213
13-16Smíšek Vlastimil101
13-16Vajna Jiří st.11213
17-23Bašek Václav101
17-23Bek Dušan101
17-23Bek Tomáš101
17-23Kočí Václav101
17-23Maršíček Oldřich101
17-23Medek Miroslav ml.101
17-23Šretrová Andrea101

Nejlepší žena: Šretrová Andrea

    Extra body
  • Zeithaml Zdeněk - 6k
  • Horák Libor - 104z,zBULL
  • Mrázek Miroslav ml. - 7k
  • Harazím Vlastimil - 7k,116z,B20
  • Mrázek Miroslav st. - B19
  • Vajna Jiří st. - B20,7k
  • Grofčík Jožo - 7k
  • Zikmund Břetislav - B20
  • Prejsek Petr - B20,7k
  • Krejčík Ladislav - B20,7k,6k

5. Turnaj 26.7.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Chlumský Jiří404888
2Mrázek Miroslav ml.32840
3Pikner Pavel242448
4Bek Tomáš163753
5Bořil Jan8715
6Horák Libor404
7Bašek Václav257
8Řehák František101
9-12Houžvička Zdeněk101
9-12Kladivo Aleš189
9-12Krejčík Ladislav11213
9-12Medek Miroslav st.101
13-16Koblížek Václav101
13-16Mrázek Miroslav st.101
13-16Vajna Jiří ml.123
13-16Zikmund Břetislav101
17-24Burda František101
17-24Formánek David101
17-24Maršíček Oldřich101
17-24Maudr Pavel101
17-24Ondo Miroslav101
17-24Prejsek Petr101
17-24Satýnková Lenka101
17-24Vavřínek František101
25-27Prejsek Lukáš101
25-27Vajna Jiří st.101
25-27Šretrová Andrea101

Nejlepší žena: Satýnková Lenka

    Extra body
  • Chlumský Jiří - B20,6k,7k,B20,6k,B20,7k,7k
  • Bašek Václav - 106z
  • Kladivo Aleš - 109z,zBULL
  • Mrázek Miroslav ml. - B19
  • Bek Tomáš - 105z,7k,7k,6k,B20,7k,B20
  • Pikner Pavel - 7k,7k,138z,5k
  • Krejčík Ladislav - B20,7k
  • Vajna Jiří ml. - 7k
  • Bořil Jan - 105z,7k
  • Horák Libor - B20,7k

6. Turnaj 2.8.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Chlumský Jiří4032144
2Strych Jiří321186
3Mrázek Miroslav ml.24558
4Koníček Roman162480
5Kladivo Aleš8016
6Pikner Pavel41640
7Franc Miroslav2616
8Zeithaml Zdeněk102
9-12Grofčík Jožo102
9-12Krejčík Ladislav126
9-12Prejsek Petr102
9-12Vajna Jiří st.102
13-16Bašek Václav102
13-16Harazím Vlastimil126
13-16Vajna Jiří ml.102
13-16Zikmund Břetislav102
17-24Bek Tomáš102
17-24Bořil Jan102
17-24Koblížek Václav102
17-24Maršíček Oldřich102
17-24Medek Miroslav st.102
17-24Prejsek Lukáš102
17-24Štegbauerová Martina102
17-24Šaraková Pavla102
25-28Burda František102
25-28Janeková Drahomíra102
25-28Vavřínek František102
25-28Šretrová Andrea102

Nejlepší žena: Štegbauerová Martina

    Extra body
  • Harazím Vlastimil - 7k
  • Franc Miroslav - 6k
  • Krejčík Ladislav - 7k
  • Strych Jiří - 6k,zBULL,7k
  • Chlumský Jiří - 6k,7k,7k,B20,6k,6k
  • Pikner Pavel - B20,6k
  • Koníček Roman - 7k,5k,z148,7k
  • Mrázek Miroslav ml. - 105z

7. Turnaj 9.8.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem
1Strych Jiří404888
2Novotný Jiří324678
3Kladivo Aleš241438
4Mrázek Miroslav ml.16622
5Bek Tomáš808
6Chlumský Jiří43135
7Krejčík Ladislav21820
8Růžička Josef123
9-12Horák Libor145
9-12Prejsek Petr11011
9-12Smíšek Vlastimil101
9-12Řehák František123
13-16Koblížek Václav101
13-16Maudr Pavel101
13-16Mrázek Miroslav st.101
13-16Stegbauerová Martina101
17-24Hanušová Lucie101
17-24Maršíček Oldřich101
17-24Pikner Pavel101
17-24Prejsek Lukáš101
17-24Satýnková Lenka101
17-24Schmidt Marek101
17-24Zeithaml Zdeněk101
17-24Zikmund Břetislav101
25-26Bašek Václav101
25-26Burda František101

Nejlepší žena: Stegbauerová Martina

    Extra body
  • Kladivo Aleš - 6k, 7k, 7k, 7k, 7k
  • Krejčík Ladislav - 7k, B20, 6k
  • Mrázek Miroslav ml. - 6k
  • Řehák František - 7k
  • Růžička Josef - 7k
  • Strych Jiří - B20, 7k, 7k, BULLz, 154z, 5k, 7k, BULLz, 6k
  • Horák Libor - 7k, 7k
  • Prejsek Petr - B20
  • Chlumský Jiří - 7k, 105z, B20, 6k, B19
  • Novotný Jiří - 6k, 7k, 6k, 6k, B20, 6k, B20

8. Turnaj 16.8.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem

Nejlepší žena:

    Extra body

9. Turnaj 23.8.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem

Nejlepší žena:

    Extra body

10. Turnaj 30.8.2019

PořadíJméno příjmeníBody PořadíExtra BodyBody celkem

Nejlepší žena:

    Extra body